MARS Elevator, Asansör İstanbul Fuarı'ndaki yerini aldı

05.04.2019

 

MERİH Asansör şirketler topluluğunun uluslararası markası olan MARS Elevator, 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen 16'ncı Asansör İstanbul Fuarı'ndaki yerini aldı. Yeni ürünlerini ziyaretçilerine sunan MARS Elevator, asansör teknolojisindeki güncel bilgileri, inovatif ürünlerini, sektördeki deneyimlerini ve hizmetlerini, katılımcılar ve ziyaretçileri ile paylaştı.

“Mars Elevator, Merih Asansör şirketler topluluğunun bir parçasıdır”

16'ncı Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı'nın sektör için önemli olduğunu belirten MARS Elevator Genel Müdür Yardımcısı Berna Ökmen; “Bu yıl MARS Elevator markamız ile Asansör İstanbul Fuarı'na katılım sağladık. Mars Elevator Dış Ticaret A.Ş., Merih Asansör şirketler topluluğunun bir parçasıdır. Satış, pazarlama ve proje ekibi ile; yurtdışı pazarlarında daha güçlü bir şekilde yer almaktayız. Merih Asansör şirketler topluluğumuzun üretmekte olduğu; asansör kapıları, kabinleri ve komple asansör sistemleri ile 65 ülkede pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini kesintisiz olarak gerçekleştirmekteyiz. “Ürün kalitesi, güvenlik ve müşteri memnuniyeti” felsefesi ile müşterilerine hizmet veren şirketimiz, kuruluşundan bu yana satış hacmini sürekli olarak arttırarak, genç ve dinamik kadrosu ile sektörün konusunda uzmanlaşmış en güçlü ihracat firmaları arasında yer almaktadır ve bu gücü her geçen gün artmaktadır” dedi.

“Ürünlerimizi uluslararası ölçekte tanıttık”

Fuar ile ilgili yaptığı değerlendirmede; asansör sektöründe yer alan firmaların gerçekleştirdiği tüm yenilikleri, 16'ncı Asansör İstanbul Fuarı'nda ziyaretçilerin beğenisine sunduğunu gördüklerini kaydeden Ökmen, fuar süresince başta komple asansör sistemleri olmak üzere, otomatik kat ve kabin kapılarından kabinlere birçok ürünün tanıtıldığını söyledi. Fuar süresince daha akıllı, daha güvenli ve daha hızlı asansörlerin sergilendiğini ifade eden Ökmen; “Asansör İstanbul Fuarı; endüstri liderlerine 16'ncı kez ev sahipliği yaptı. MARS Elevator olarak biz de fuarın bir parçası olmaktan dolayı mutluyuz. Fuar süresince de firmamızı ve yeni ürünlerimizi uluslararası ölçekte tanıttık” dedi.

Teknoloji ve tasarım özellikleri ön planda

Teknoloji ve tasarım özellikleri ile ön plana çıkan MARS ürünleri, kullanıcılarına güvenli, konforlu ve sessiz bir seyir yaşatırken; şık, samimi ve modern tasarımlarıyla da kentlere ve mekanlara değer katıyor. Uluslararası standartların gerekliliklerine uygun ürünleri ile fuarda ilgili odağı olan MARS L-Fit, Servis Asansörü ve KD kabin içi güvenlik kapısı ürünleriyle kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor. Mevcut binaların modernizasyon işlemini minimize edilmiş ölçülerdeki L-Fit kat ve kabin kapısı ile gerçekleştirirken; KD katlanır kapısı ile de kabin için güvenliği sağlanıyor.

Yorum Listesi

  • Yorum Bulunmuyor!
E-Bülten
E-bülten listemize mail adresinizi bırakarak bizden haberdar olabilirsiniz!