Prolift, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 58'inci şirketi oldu

25.07.2019

 

TOBB öncülüğünde TEPAV işbirliğinde, başvuran şirketlerin 2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışması sonuçlandı. Sonuçlara göre Prolift Asansör, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 58'inci şirketi oldu.

TOBB öncülüğünde TEPAV işbirliğinde, başvuran şirketlerin 2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışması sonuçlandı. Sonuçlara göre Prolift Asansör, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 58'inci şirketi oldu. Yarışma sonuçları Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı dolayısıyla Samsun’da düzenlenen törende açıklandı. Törene Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda Oda-Borsa Başkanı ve TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları katıldı.

Törende en hızlı büyüyen şirketler arasında yer alan Prolift Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Bahtiyar Karakoç ise ödülü, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu sonuçların açıklandığı törende yaptığı değerlendirmede, “Türkiye 100 şirketleri,  ülkemiz ekonomisinin dinamosu konumundalar. Geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Türkiye 100 şirketleri, doğru iş modelleriyle tüm sektörlerde başarının yakalanabileceğini, Türkiye’nin aslında bir fırsatlar ülkesi olduğunu göstermişlerdir” diye konuştu.

Yorum Listesi

  • Yorum Bulunmuyor!
E-Bülten
E-bülten listemize mail adresinizi bırakarak bizden haberdar olabilirsiniz!