• Üye Girişi
  • Üye Girişi
    Şifremi Unuttum

Merih Asansör Akademi Açıldı

21.11.2018

Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) arasında imzalanan protokol kapsamında, Yenimahalle Şehit Mehmet Şengül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde ASFED’e bağlı MERİH Asansör Sanayi A.Ş. tarafından kurulan MERİH Asansör Akademisin açılışı yapıldı.

Akademi açılışı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürü Halil İbrahim Çetin, Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Asansör Sanayicileri Federasyon Başkanı Yusuf Atik ve Merih Asansör Genel Müdürü Ahmet Atik’in katılımıyla gerçekleşti.

“Geleceğin aranan elemanlarını yetiştirmek için her türlü desteği vermeye hazırız”


Açılışta bir konuşma yapan Asansör Sanayicileri Federasyon Başkanı Yusuf Atik, Merih Asansör’ün mesleki eğitime kazandırdığı “Merih Asansör Akademi” açılışını gerçekleştiriyor olmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi; “ Bizler biliyoruz ki sektör geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize emanet. Sektöre kalifiyeli eleman kazandırmanın doğru eğitimden geçtiğinin farkındayız. Geleceğin aranan elemanlarını yetiştirmek için her türlü desteği her zaman vermeye hazırız.”

Yorum Listesi

  • Yorum Bulunmuyor!
E-Bülten
E-bülten listemize mail adresinizi bırakarak bizden haberdar olabilirsiniz!